Vestuvių fotografai, vyras ir žmona – Giedrius ir Rūta 

Šią ypatingą dieną jaunieji patiria labai daug gražių ir jausmingų emocijų. Mums svarbiausia vestuvių dieną visa ką išgyvenate, jūsų džiaugsmą, jaudulį, meilę, įamžinti nuotraukose. Šią dieną svarbiausi jūs! Į mus galit kreiptis dėl Vestuvių/Krikšto/Šeimos/Asmeninių fotosesijų ir kt. fotografavimo. Dirbame visoje Lietuvoje ir ne tik, fotografijai šiais laikais atstumas ne kliūtis, o keliauti tenka nuolatos. Esant poreikiui ir galimybei dirbame dviese.

KUO GERIAU DU FOTOGRAFAI UŽ VIENĄ?

Vestuvėse dirbame ir kaip komanda ir individualiai. Mes manom, kad du fotografai gali visada atlikti daugiau ir geriau nei vienas. Vienas negali būti dviejose vietose vienu metu, dažnai tenka fotografuoti jaunosios pasiruošiasimą viename miesto gale, o kitame jaunojo. Tai galim padaryti vienu metu ir neprailginant dienos. Ceremonijos metu, mes galim lengviau pagauti svečių emocijas, tai pat galim fotografuoti skirtingai objektyvais ir iš skirtingų kampų, visa tai paversdami unikalia istorija. Fotosesijos metu nereikia ieškoti pagalbininkų, kurie nedaug supranta apie fotografiją ir galim išnaudoti kiekvieną lokaciją ir pateikti dviejų skirtingų fotografų matymą.

KIEK REIKIA SKIRTI LAIKO FOTOSESIJAI?

Rekomenduojam vestuvių fotografavimą pradėti nuo pasiruošimo, tuomet apsiprantama prie kameros ir fotografų. Pasiruošo metu padaryti kadrai papuošia fotofilmo istoriją, kuriuose galima įamžinti visas detales, tėvų rūpestį ir jaudinančias išlydėjimo akimirkas. Fotosesijai rekomenduojame skirti bent dvi valandas.

KUO PASIŽYMI MŪSŲ FOTOGRAFAVIMO STILIUS? AR VISOS NUOTRAUKOS YRA KOREGUOJAMOS?

Pirmiausiai tai visos šventės emocijų, svarbiausių momentų, tikrų jausmų. Mums patinka fotografuoti vaikus, šeimas, močiutę ir senelį, kurie vedęs 50 + metų  ir vis dar kartu sukasi šokių aikštele.  Geriausiai mūsų stilių apibūdina mūsų fotografijos. Per dieną padarome apie 2500-4000 kadrų, tuomet kruopščiai atrenkame geriausius ir visos yra koreguojamos, dalis nuotraukų pateikiama juodai baltų.

PER KIEK LAIKO ATIDUODATE NUOTRAUKAS?

Galutinį darbo rezultatą pateikiame nuo 1 iki 3 mėnesių priklausomai nuo užimtumo. Datą iki kada atiduosime nuotraukas įrašome į paslaugų teikimo sutartį.

KIEK LAIKO FOTOGRAFUOJATE?

Mes dirbame daugiau kaip 6 metus, per tą laiką teko fotografuoti apie 80 vestuvių. Vestuvių fotografija apima visus fotografijos žanrus. Ten patiriame kartu daug emocijų – tai, kas mus žavi labiausiai.